Štúdie a referencie

Každá jazva má svoj príbeh.

Výsledky, ktoré povzbudia!

Liečba jazvy vyžaduje klinicky preukázané, účinné a zároveň veľmi dobre znášané produkty. Referencie od užívateľov Contractubexu® dokumentujú, ako pozitívne sa môže jazva vyvinúť včasným a dôsledným ošetrením.

Contractubex® gél začnite používať ihneď po uzavretí rany alebo odstránení stehov, pretože čím skôr začnete s liečbou, tým väčšia je šanca na pozitívne ovplyvnenie vývoja jaziev. Začervenanie slabne už po niekoľkých týždňoch a pokračujúce ošetrovanie gélom Contractubex® s jeho trojitým účinkom umožňuje dosiahnuť ďalšie zlepšenie vzhľadu. Jazva sa stáva pružnejšou a plochejšou. Liečba môže trvať 3 - 6 mesiacov v závislosti od rozsahu zjazvenia, pretože tkanivo jazvy regeneruje veľmi pomaly.

 

Contractubex® . Špecialista na jazvy.

Contractubex® je najobľúbenejším produktom na svete pre liečbu jaziev. Lieči jazvy už viac ako 50 rokov a je najpoužívanejším produktom vo viac ako 60 krajinách. Lekári ho pravidelne odporúčajú svojim pacientom na celom svete. Účinnosť Contractubexu® bola preukázaná v mnohých klinických štúdiách. Jeho jedinečná kombinácia troch aktívnych zložiek sa prepracováva hlboko do jazvy a znižuje zjazvenie zvnútra.

Výsledkom je takmer neviditeľná jazva.

Účinnosť Contractubexu® sa odráža aj vo vysokej spokojnosti pacientov. Pozitívne skúsenosti tisícov pacientov ukazujú, že používanie Contractubexu® má skutočný význam a rozdiel medzi neliečenou jazvou a jazvou liečenou Contractubexom® je zreteľný.

 

Na stiahnutie

Informačné materiály a ďalšie odkazy.

Viac...

Otázky a odpovede

Všetko o jazvách.

viac ...